• 10.11.2020r. Szkoła do hymnu

•

We wtorek zapraszamy wszystkich nauczycieli i uczniów o godzinie 11.11 do wspólnego odśpiewania 4 zwrotek Mazurka Dąbrowskiego. Link do Zoom-a znajduje się w wiadomościach na Librusie. Można się logować już od godziny 11.00.

• XX Dzień Papieski pod hasłem "Totus Tuus"

•

W niedzielę 11 października w Polsce obchodziliśmy XX Dzień Papieski pod hasłem "Totus Tuus". Z tej racji społeczność szkolna Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II uczestniczyła we mszy świętej w kościele Trójcy Świętej w Radzyniu Podlaskim. Na Eucharystii zgromadzili się uczniowie, rodzice oraz przedstawiciele grona pedagogicznego wraz z pocztem sztandarowym. Ksiądz Proboszcz Krzysztof Pawelec podziękował wszystkim za codzienny trud wkładany w pracę i naukę i życzył dalszej opieki Patrona. Dalsza część obchodów miała miejsce w szkole 12 października, gdzie uczniowie klas 4-8 obejrzeli część artystyczną, przygotowaną przez katechetów Panią Agnieszkę Lewczuk oraz Pana Piotra Skowrona.